انجام تحلیل آماری پایان نامه

انجام تحلیل آماری پایان نامه یکی از دشوارترین و مهمترین فصول پایان نامه محسوب می‌شود. در این قسمت نتایج بدست آمده از کارهای میدانی، کتابخانه‌ای و آزمایشگاهی مورد بررسی قرار گرفته و به نوعی گویای تلاش‌های صورت گرفته توسط پژوهشگر است. انجام تحلیل آماری پایان نامه معمولاً برای تحلیل آماری پایان نامه از نرم‌افزارهای تخصصی استفاده می‌شود. برای مثال در علوم انسانی از نرم افزار SPSS بیشتر استفاده می‌شود.
موســـسه پایـــــار با استفاده از تجربیات چندین ساله، گروه بسیار تخصصی از پژوهشگران رشته‌های مختلف را گردهم آورده و یکی از بیشترین خدمات این موسسه تحلیل آماری پایان نامه است. کارهای انجام گرفته در این موسسه در زمینه تحلیل اماری پایان نامه به صورت کاملاً تخصصی انجام گرفته و از کیفیت بالایی برخوردار است. دلیل امر نیز استفاده از پژوهشگرانی است که خود مقالات بیشماری در معتبرترین مجلات دنیا دارند.
ویژگی‌های مشاوره تحلیل آماری پایان نامه در موسسه پایار
موسسه پایار در زمینه مشاوره انجام تحلیل آماری پایان نامه دقت بسیاری به خرج می‌دهد و به همین دلیل تحلیل‌های انجام گرفته در این موسسه دارای ویژگی‌های زیر هستند:
۱- مشاوره تمام تحلیل های موجود: یکی از خدماتی که این موسسه ارائه می‌دهد این است که همکاران ما در بخش آمار، کار آموزش تمام تحلیل‌های ممکن را برای شما انجام می‌دهند. یعنی علاوه بر فرضیات و تحلیل‌های مدنظر شما، تمام احتمالات موجود را بررسی و تحلیل‌های دیگری را نیز پیشنهاد می دهند که این امر بخصوص در نگارش مقاله و استخراج مقاله از پایان نامه بسیار مفید است.
۲- آموزش توضیح و تفسیر کامل برون دادها: گروه آماری این موسسه صرفاً برون داد‌های نرم افزار مربوطه را به دانشجو ارسال نمی‌کنند بلکه در فایل‌های جداگانه‌ای علاوه بر توضیح کامل روش آماری به کار برده شده، نحوه گزارش و تفسر آن را نیز به شما آموزش می‌دهند.
۳- ارائه مشاوره در حین تحلیل: گاهاً مشاهده می‌شود که برخی از پایان نامه ها روش‌های آماری نامناسب یا اشتباهی را برای تحلیل انتخاب کرده‌اند. همکاران ما علاوه بر تحلیل‌های خواسته شده، مشاوره کاملی در زمینه شیوه درست تحلیل ارائه داده و تحلیل‌های صحیح‌تر را نیز برای دانشجو ارسال می‌نمایند.
۴- بررسی نهایی تحلیل آماری: با توجه به اینکه در مورد آموزش هر نرم‌افزار آماری از همکاران بسیاری استفاده می‌گردد، پس از انجام کار مشاوره توسط هر پژوهشگر، دو نفر از پژوهشگران دیگر نیز کار را مشاهده و پس از تأیید برای دانشجو ارسال می‌گردد.

 

بیشتر بخوانید
مشاوره انجام تحلیل آماری LISREL

– نرم افزار لیزرل

– نرم افزار ایموس

– نرم افزار اس پی اس اس

– نرم افزار پی ال اس

– نرم افزار ای ویوز

– نرم افزار استاتا

انجام تحلیل آماری
مشاوره تحلیل آماری پایان نامه در رشته‌های زیر:
علوم انسانی
انجام تحلیل آماری مقاله و پایان نامه روانشناسی
انجام تحلیل آماری مقاله و پایان نامه مدیریت
انجام تحلیل آماری مقاله و پایان نامه مشاوره
انجام تحلیل آماری مقاله و پایان نامه مدیریت آموزشی
انجام تحلیل آماری مقاله و پایان نامه برنامه ریزی آموزشی و درسی
تحلیل آماری مقاله و پایان نامه تکنولوژی آموزشی
تحلیل آماری پایان نامه کتابداری
تحلیل آماری پایان نامه تربیت بدنی
تحلیل آماری پایان نامه جغرافیا
تحلیل آماری پایان نامه زبان انگلیسی
تحلیل آماری پایان نامه حسابداری
علوم مهندسی
تحلیل نرم افزاری پایان نامه برق
تحلیل نرم افزاری پایان نامه معماری
تحلیل نرم افزاری پایان نامه صنایع
تحلیل نرم افزاری پایان نامه عمران
تحلیل نرم افزاری پایان نامه مکانیک
تحلیل نرم افزاری پایان نامه مواد
تحلیل نرم افزاری پایان نامه کامپیوتر
تحلیل نرم افزاری پایان نامه کشاورزی
علوم پایه
تحلیل آماری مقاله و پایان نامه پزشکی
تحلیل آماری مقاله و پایان نامه دندانپزشکی
تحلیل آماری مقاله و پایان نامه داروسازی
تحلیل آماری مقاله و پایان نامه زمین شناسی
تحلیل آماری مقاله و پایان نامه زیست شناسی
تحلیل آماری پایان نامه ریاضی
تحلیل آماری مقاله و پایان نامه فیزیک
تحلیل آماری پایان نامه آمار
تحلیل آماری مقاله و پایان نامه بهداشت
تحلیل آماری مقاله و پایان نامه پرستاری

 

فرایند سفارش انجام تحلیل آماری

فرایند سفارش انجام تحلیل آماری معمولاً به این شکل است که متقاضی می‌بایست اطلاعاتی همچون فرضیات و تعداد نمونه را از طریق ایمیل واتساپ،تلگرام، ایتا یا روبیکا اعلام نماید. توجه داشته باشید که برای انجم تحلیل آماری نیاز نیست کل مقاله یا پایان نامه برای ما ارسال گردد بلکه شما می‌توانید صرفاً بخش‌های فرضیات، جامعه و نمونه، و روش تجزیه و تحلیل را جدا کرده و ارسال نمایید. هزینه انجام تحلیل آماری به همراه مدت زمان انجام و نحوه ارایه آموزش برحسب مستندات ذکر شده شما برآورد و اعلام می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *